Kontakt

ADRESSE

Nyveien 12, 1369 Stabekk

EPOST

TELEFON

67 12 02 66

Lurer du på noe? Send oss gjerne en forespørsel eller melding:

Kontaktinformasjon

Line Hawken, daglig leder, line.hawken@stabekktennis.no

Telefon: 90 922 124

Jeppe Wolfhagen, sportslig leder, jeppe@stabekktennis.no

Telefon: 463 04 476

Esad Bratic, vedlikeholdsleder, esad@stabekktennis.no

Telefon: 909 53 856

Helene Bakke, ansvarlig trener rødt nivå og TFO, helene.bakke@stabekktennis.no

Egil Andre Berglund, styreleder, eaberglund@nordisk.no

                          Telefon: 915 35 611

Preben Dietrichson, nestleder, preben.d@online.no

   Telefon: 908 82 033

Theis Helseth, styremedlem, theisnh@gmail.com

                          Telefon: 982 945 31

Camilla Sjuve, styremedlem , camillasjuve@gmail.com

 Telefon: 926 51 111

Diba Pirzad-Amoli, styremedlem, dibapa01@gmail.com

          Telefon: 454 81 714

Filippos Katsipis, trener, filippos.katsipis@gmail.com

Nikola Vuckovic, trener nikola@stabekktennis.no

                          Telefon: 939 38 472

Knut Eirik Bartnes, trener, knuteirik.bartnes@icloud.com

                          Telefon:905 32 991

Stein Dale, styreleder Stiftelsen Tennishallen Stabekk, stein.dale@hotmail.no

                          Telefon:450 02 111

Hans Henrik Wold, sponsoransvarlig , post@sponsorogmediasalg.no

                          Telefon:462 43 549

Ferat Istrefi, trener, feratti@hotmail.com

                          Telefon:975 177 17

Kristina Skogen, styremedlem, kristina.skogen@gmail.com

                          Telefon:924 92 771

Perry Hildebrand, trener, perry@stabekktennis.no

                          Telefon:406 03 811

Victor Ahlbäck, trener, victor.ahlbeck916@gmail.com

                          Telefon:468 87 622